Prosinec 2010

Happy new year :)

31. prosince 2010 v 16:42               Chtěla bych Vám popřát i za Deny Štastný Nový rok, doufejme, že si to dneska pořádně dneska oslavíte, bez újmy na zdraví samozřejmě :)

              To, že zde s Deny už nepřidáváme články rozhodně vůbec nesouvisí s tím, že bychom Michaela neměli rádi. Naopak! My ho milujeme a budeme až navěky veků..:)
Mimochodem právě poslouchám Another part of me :)

             Co říkáte na album Michael ? Za mne budu mluvit tak, že bych si ho nekoupila i kdyby ... No jsem přesvědčena, že některé písničky nenazpíval on, ale Jason Malachi, u Breaking news jsem si tím stoprocentně jista.

              Nic volají mne povinnosti, tak si užijte zbytek tohto roka :)

....I never forget him!

22. prosince 2010 v 17:13 | Deny
:-*
Zdravím všechny věrné fanoušky Michaela.
Jak se máte?Budou vánoce,tak doufám,že si je plně užijete a do novéro roku "vkročíte správnou nohou".Zkrátka vám přeji veselé vánoce a skvělý a úspěšný rok 2011.
Také nám fanouškům přeji,aby jsme si nadále užívali hudby Michaela.Ale o tom,že by jsme si jí neužívali silně pochybuji :D :D ... Máte už nové CD Michael?Nebo ho dostanete od ježíška?Nebo jste proti tomuto CD?Jaký na něj máte názor vy?

Tímto článkem chci připomenout všem fanouškům aby nezapoměli na to,co Michael dělal a aby jsme my všichni pokračovali v jeho poselství!Ale myslím,že oprvdovým fanouškům to ani nemusím připomínat.Už je to prostě v nás :)

To že sem už nepíšeme není samozdřejme nijak spojeno s tím,že už by sme neměli Mikeho rady.To by byl vážně vtip :D :D...Milujeme ho a vžádném případě se ho nikdy nevzdáme.Tedy mluvím alespoň za sebe :) HE'S FOREVER IN MY HEARD.HE'S KING OD MY HEARD!I LOVE HIM SO MUCH.HIS MUSIC IS MY INSPIRATION AND HOPE. :-*

↓Hold My Hand  ft.Akon↓Co říkáte na klip Hold My Hand?...Podle mě ho udělali užasně!Vždycky když ho vidím tak brečím protože takhle by si to podle mě Michael přál aby klip vypadal asi takhle.Je to krásně zpracované od začátku do konce!


Tak jo.Užívejte svátky.!!!PEACE AND LOVE!!!
COPYRIGHT © 2008 - 2009 . Bez souhlasu majitele blogu NEKOPÍROVAT