Červen 2010

Je to rok..co nás opustil Michael Jackson....:'(

25. června 2010 v 14:47

Michaeli, dnes to je rok, co jsi nás opustil. Ani nevíš jak je mi to líto, že jsem se nenarodila dříve, abych mohla stihnout nějaký z tvých koncertů, abych tě uviděla se pořád smát , abych viděla ten tvůj nádherný obličej a viděla tě, v té době, kdy jsi byl ještě štästný ....
Nikdy tě nepřestanu uctívat, uznávat a milovat jako mého největšího idola, nejlepšího člověka na Světe, dnes už taky v celém Vesmíru. Miluju tě natolik, že bych se vzdala všeho toho mála, co mám, jenom pro tebe.
Ty můžeš za to, jaká jsem ted'. Změnil jsi mě natolik, mé cítění a vidění života takový, jaký je...
Tvé písničky mě budou dojímat, přívádět k pláči ale také ke štěstí napořád. Nikdy bych se tě nevzdala, za žádného kluka, za nikoho z rodiny, za nikoho na celém světě !
Ty jsi můj Bůh, nevěřím na nic jiného tam nahoře, jenom na tebe. Jsem do tebe fanatik. A tak to zůstane i po celý můj život. Tomuhle se říká láska, miluju tě deset let, a ještě to nevyhaslo, a ani NIKDY nevyhasne !
Patří ti o de mne, ale i odevšech lidí velké DÍKY za to, co jsi udělal pro Zemi a pro nás.
Pro ty úbohé, chudé dětičky. Pro hudbu, tanec. Ty píšeš historií ! Bez tebe by svět nebyl, takový jaký je.
Je mi jedno, co o tobě lidé říkají, neznají pravdu, a oni jsou pro mne jenom ignoranti, kteří by neměli ani existovat. Já vím, skoro, všechno o tobě a každý má i nedostatky, ale tvé nedostatky já naopak miluju. Miluju tě celého a NIKDY bych na tebe nemohla říct něco špatného.
Každým dnem na tebe myslím, můj pokoj už nevypadá jako pokoj, ale svatině Michaela Jacksona. Je mi jedno, či jdu jenom po ulici, nebo či jsem ve škole, ale když poslouchám tvé písničky, začnu brečet, je mi jedno, že se mi lidé smějí, je mi jedno, či mě nechápou, já si tě budu poslouchat a dívat se na tebe pořád, a když někdo na tebe něco zlého řekne, tak ho nenávidím, ti kteří nenávidí tebe, nenávidím já je !
Den, na který nikdy nezapomenu, den, kdy jsi nás opustil, ale jenom své tělesné schránky, byl jeden z mích nejhorších dnů v životě. Tolik nocí a dnů jsem probrečela, uzavřela jsem se na pár týdnů do sebe, a pouštěla jsem si tě pořád, nechodila ven, jen brečela....takové bolení u srdíčka, ten pocit, že mi NĚCO v srdíčku chybí, jak kdyby do mě někdo vrazil kudlou....Nechci už zažít.
Tímto končím se slovy, že jsi pro mě TEN JEDINÝ a budu tě uctívat a milovat do konce mého života a nezanevřu na tebe NIKDY a patří ti tisíceré DÍKY za všechno co jsi pro nás udělal....

♥WE LOVE YOU MORE MICHAEL :'-* ♥
_____________________________________________________________________________

Omlouvám se, že sem vůbec nechodím, ale není na to čas, ale Michael miluju pořád a milovat i budu, na to nezapomnte :)

1. rok bez Michaela :(

25. června 2010 v 12:38 | Deny
Dnes je to rok co Michael umřel… :'(

Nikdy nezapomenu na jeho oči,úsměv,jeho křehký hlas,….Byl tak laskavý a hodný :(

Chtěl jsi,aby tě milovali tam,kam příjdeš.Ale lidé jsou závistiví a zlí.Někteří lidé na tebe házeli špínu i když nevěděli,co všechno jsi pro tuhle planetu a pro lidi na ní udělal.Ale MY-fanoušci to víme!A to je hlavní.My jsme tě milovali,milujeme a milovat tě budeme.

Když jsi umřel,v mnoha srdích se objevilo obrovské černé,ničím nevyplněné místo.Ale i když jsi odešel fyzicky , pořád jsi tu s námi.Kolem nás.Já tomu věřím!
We never forget you ... You are always in our hearts ... we love you :'( ♥

Nezapomenu...

22. června 2010 v 15:47 | Deny
jackson-fanclub
Možná se vám může zdát,že když jsme tu s Hedi dlouho nic nepřidaly,že už Michaela nemáme rádi.Opak je ale pravdou.Stále ho milujeme!Hrozně moc!Pořád jeho hudbu posloucháme a pořád na něj myslíme.Já myslím že není dne kdy bych na něj nemyslela.On je prostě součástí mého života a tak to bude navždy.Na blog už prostě není tolik času.Ale sem tam se snažím něco přidat ale jak vidíte,tak je to opravdu málo kdy.

Takže...v pátek to bude rok,co Michael umřel.Pořád nad tím přemýšlím proč zrovna on.Bolí mě to :'( Nechci se s tím smířit,že tak dobrý člověk už ...prostě není.
Vzpomínám na den jeho smrti.Pamatuji si každý okamžik.Když mi to ráno zavolala Hedi a mě se zdálo jak kdyby se hystericky smála ale ona plakala a něco mumlala.Tak povídám ,,Hedíí co si říkala?" a ona ,,Michael je mrtvý :'( "...Prostě sem tomu nemohla uvěřit a asi první 2 dny sem tomu taky nevěřila.Ale potom už mi to došlo.Došlo mi,že už tu není ten nejlaskavější člověk na světě...s tím nejkrásnějším úsměvem a očima...ten , kterého miluji " ..Tolik to bolelo a bolí to i teď.Znáte ten pocit když máte knedlík v krku a slyzy tečou proudem?Tu bezmoc?Tolik myšlenek vám projde hlavou a ve vnitř sebe se vztekáte protože s tím bouhžel nemůžete nic dělat....Tak tohle sem cítila když mi to došlo a cítím to i těď ,při psaní tohohle článku :'(....He is forever in my heart ...

TÍM CHCI JEN ŘÍCT,ABY STE NA MICHAELA VZPOMÍNALY JENOM V DOBRÉM A V PÁTEK 25.6. UCTILY JEHO PAMÁTKU JAK JEN TO JDE!ZADLOUŽÍ SI TO....

REST IN PIECE

DOKUMANT O MICHAELOVI

22. června 2010 v 15:35 | Deny
jackson-fanclub
Dnes(22.6.) je na TV PRIMA dokument o Michaelovi s názvem "Michael Jackson:Nedokončená Show".Dokument je rozdělen do dvou částí.Druhá část bude za týden 29.6..
COPYRIGHT © 2008 - 2009 . Bez souhlasu majitele blogu NEKOPÍROVAT