Prosinec 2009

hlasujte za this is it

30. prosince 2009 v 1:26
tady: http://www.theinsider.com/obsessions/Best_Of_2009/polls/3102402_Best_of_2009_What_was_your_favorite_box_office_blockbuster_of_2009

Michael Jackson nežije, nechejte ho na pokoji, aspon po jeho smrti !!

9. prosince 2009 v 20:10 | Hedi |  Deník
.... Už mě to otravuje, SERE, stresuje, štve....Že mi pořád někdo píše, že Michael Joseph Jackson žije.
Jak to můžete prosím vás vědět ?? O Elvisovi se také říkalo, že žije. Ale není to tak, prostě se s tím smiřte, že KING je mrtev. Odešla jen jeho fyzická stránka. Vše ostatní zůstane ještě sto let minimálně.
..... Nechte ho v klidu už odpočívat, tam, kde našel konečně pokoj !!
A přestante mi do lebky cpát vaše paranoidní a naivní názory, že žije.
My, ti realištičští, apson trošilinku chytří víme, že prostě už není, smířili jsme se s tím. dost dlouho to trvalo...Tak nechte toho !!
.... Pokud jste ''viděli živého Mika'', tak to je tak maximálně jeho dvojník. Víte, kolik imitátoru chodí po světě. OMG !! A také, nevěřte těm nechutným interview na amerických stránkách, kdež se svěřuje ''tajný Mikům přítel'', a říká, že je živ, že se vrátí v červnu 2010 a že rozjede SVĚTOVÉ tour !!

Prostě nevěřte, jen naivní hlupák by tomu věřil...A mě už nechte těma kecma na pokoji, a nezplavujte zbytěčně takovýma trapnýma konverzacema moje icq....já mám důležitější věci na práci, než-li se s váma dohadovat. sbohem, tečka!
COPYRIGHT © 2008 - 2009 . Bez souhlasu majitele blogu NEKOPÍROVAT